News O JB

3. května 2009 v 11:22 | Veroniqa |  NewsPhotobucket
Joe Jonas může mít přestěhoval z Taylor Swift s Starlet Camilla Belle, ale budete mít vždy Swift je píseň "Forever a vždy" připomene mu svého času spolu.
Break-Up píseň neobtěžuje se 19-rok-stará jeden bit. "Je to lichotivé," říká Joe Sedmnáct magazínu v červnovém vydání. . "Je to vždycky příjemné slyšet svou stranu příběhu."

V Jonas Brothers, všechny v současné době přijata, i misku o co hledat potenciální přítelkyně.

A dámy, vypadá pouze vás tak daleko. "Je to více o ní osobnost, než aby jí šaty," řekl Nick. "Je to o tom, kdo je za osobu a je-li ona se domnívá, komfortní vlastní kůži v ní.." Ale myslíte, že každý má své vlastní cesty k dospělosti. "
Nick, který ukazuje, že když kluci vyrazit na cestu později v létě, to bude bunking s Joe, dodal, že on a střední bratra najít velmi snadno se svěřit se jeden druhému.
"Joe a já jsme velmi blízko na turné - protože jsme sdílet pokoj spolu, jsme se hodně hovoří," vysvětlil. "Je to divné, co se z davu, kteří vás hrát na prázdný hotelový pokoj sami. Je to přepínání světů, které mohou vážně vás nebude mít dobrý headspace ".
Bratři nové televizní show, "JONAS", premiéry v květnu, a Joe říká, že doufá, že bude jednat ještě v budoucnu.
"Myslím, osobně bych rád, aby se více jedná - možná filmy, které by se opravdu v pohodě," řekl. " "Myslím, že Johnny Depp práce je opravdu veliký - vždy zahrnuje hudbu na to, co dělá. . A možná napsat knihu jeden den, protože jsem lásku ke čtení. " 'V Alchemist' je moje nejoblíbenější kniha všech dob. "

Kluci plán na propuštění jejich další album, Lines, Vines a Pokus Times - který obsahuje singl "Paranoid" - v červnu.
we'll, you'll have to hear it from one of the Stejně jako u jakékoli jiné nové hudby od lidi, budeme si muset slyšet z jedné z ostatních kapel, které pracovat.

"Jsme skutečně zaměřit na další kapely.
Máme spoustu různých umělců, že my teď začínáme pracovat, "řekl Kevin. ""Existuje ještě jedna kapela s názvem Honor Society - my pracujeme na jejich alba hned. Jsme produkci a jsou z toho se album podepsána na náš label.
Je tak nebylo plně zveřejněny, ale je to opravdu vzrušující. "

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama